Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot

  • 145 m²

Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot Sydney med 3 sovrum, som ligger 6 km från Marinmuseet i Darling Harbour, erbjuder Wi-Fi. Den 145 m² stora lägenheten har ett väldigt bra läge, ganska nära Bunnings Mascot.

Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot erbjuder gästerna uteplats, balkong och ett komplett kök, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. För att garantera din komfort finns en bidé, en separat toalett och en dusch i den här lägenheten. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.

Behåll din träningsrutin utan problem på ett fitnesscenter som erbjuds på det här boendet.

Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot erbjuder också ett komplett kök.

Den här lägenheten ligger i distriktet Mascot och cirka 15 minuters bilfärd från Madame Tussaud's Sydney. 3 km från boendet hittar du Cahill Park. Det är några meter bort från järnvägsstationen Mascot.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot Sydney
Mascot 2Br 2Ba Parking Station & Airport
Mobilpris

Mascot 2Br 2Ba Parking Station & Airport

9.6
Exceptionellt 5 recensioner
93 m från boendet
Mascot Spacious 3B2B Apt Near Airport With Parking
Mobilpris

Mascot Spacious 3B2B Apt Near Airport With Parking

115 m från boendet
Urban 3Br Stay At Rosebery Close To The City
Mobilpris

Urban 3Br Stay At Rosebery Close To The City

8.0
Väldigt bra 1 recension
1.9 km från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Fitnesscenter

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Säkerhet

    Matställen

    • Frukost i rummet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uteplats
    • Trädgårdsmöbler
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Kortåtkomst
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    LicensnummerPID-STRA-82538
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot?
      Populära sevärdheter nära Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot inkluderar bland annat Madame Tussaud's Sydney, Marinmuseet i Darling Harbour, Cahill Park.
    • Hur stort är Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot?
      Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot är 145 m² stort.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Stunning City Views--Spacious 3 Bedrooms Apartment--Mascot Sydney

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng